دوره‌های آموزشی

مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان

متأسفانه، درصد بسیار زیادی از مردم، پولی را که به‌زحمت به دست آورده‌اند در بازارهایی مثل سهام، طلا و ارز سرمایه‌گذاری می‌کنند بدون این که در ابتدا دانش لازم جهت فعالیت در آن بازار را کسب کرده باشند. آموزش‌دیدن از تکه کلام‌های ثابت تمامی افراد موفق در زمینه‌های مالی به شمار می‌رود. به زبان ساده، نمی‌توان با دورزدن مسیر آموزش به موفقیت چشمگیری رسید.

استراتژی ویژه مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان، قابل‌استفاده در بازارهای مالی همچون بورس، طلا و سکه، ارز، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و ارز دیجیتال است و تمامی افراد با هر سطح دانش مالی و سرمایه می‌توانند به‌راحتی از آن بهره‌مند شوند. 

در این دوره آموزشی،  بر خلاف اغلب دوره‌های آموزشی تئوری، به‌هیچ‌عنوان درباره موضوعات تحلیل تکنیکال کلاسیک و همچنین بنیادی صحبت نمی‌شود و با یک دوره کارگاهی کاملاً کاربردی و مدرن، تمرکز صرفاً بر روی معرفی سهم‌های مستعد رشد همراه با تمامی آمارهای موجود در ۵ سال گذشته، پیداکردن روند بازار، نقاط دقیق ورود و خروج، نحوه خرید روزانه سهام و نحوه تقسیم سرمایه به سهم‌هایی از گروه‌های مختلف صنعتی، خواهد بود. اعتبار مجموعه ما، موفقیت تمامی عزیزانی است که پیش‌ازاین در مشاوره‌ها و دوره‌های آموزشی ما شرکت کرده‌اند.

با وجود این که هیچ میان‌بری برای ثروتمند شدن نیست؛ اما راه‌های هوشمندانه‌ای برای آن وجود دارد. هر ثانیه، فرصتی است برای دگرگون‌کردن زندگی‌تان …

کافیست با ما تماس بگیرید: ۸۸۷۲۱۹۲۱  – ۰۲۱
Screenshot 2023 02 19 181744

همین الان در دوره ثبت نام کن

برای ثبت نام در دوه حضوری مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان تنها نیاز است که با کلیک دکمه زیر با ما تماس بگیرید.

کارشناسان ما در مرکزمشاوره شما را در فرآیند ثبت نام همراهی می‌کنند.

مدت زمان آموزشت تموم شد؟
پشتیبانی دوره تو رو در ادامه راه کمک میکنه.

بعد از اتمام مدت زمان آموزش خود می تونید از طریق دکمه زیر پشتیبانی دوره را تهیه کنید و در صورت نیاز می تونید اون رو تمدید کنید.

پشتیبانی دوره

درخواست تماس