چگونه در طلا سرمایه گذاری کنیم؟

شاید با خود تصور کنید منظور از معامله گری در طلا، خرید و فروش فیزیکی آن است! یا این که برای سرمایه گذاری در طلا نیاز به یادگیری روش های پیچیده ای دارید! و یا شاید فکر می کنید که با سرمایه ای اندک، امکان سرمایه گذاری در طلا برای شما وجود ندارد!

ابزارهای نوین معامله گری در طلا، بازارهایی معتبر و مطابق با قوانین کشورمان را معرفی خواهد کرد که به راحتی و بدون نیاز به خرید فیزیکی، حمل و نقل و شرایط سخت نگهداری و یا حتی دوره های آموزشی طولانی و پرهزینه، بتوانید با قیمتی مشخص، کارمزدی پایین، عدم نگرانی بابت امنیت نگهداری آن در منزل، اطمینان کامل از قانونی و معتبر بودن آن و توانایی سرمایه گذاری با هر مبلغی، امکان خرید و فروش و بهره مندی از سود معامله گری در طلا را پیدا کنید.

بازارهای مالی همچون بورس و ارزهای دیجیتال در کنار سودهای جذاب می توانند ضررهای سنگینی هم به معامله گران وارد کنند. اما بازار طلا و سرمایه گذاری در آن هرگز ضررهای بزرگی را به سرمایه گذاران وارد نکرده است. چه در شرایط رکود چه در شرایط تورمی، چه بحران و تحریم و حتی پس از توافقات بین المللی. شما برای سرمایه گذاری در طلا نیاز به شناخت عوامل مهم تاثیرگذار بر آن، همچون ارزش دلار،قیمت نفت، نرخ تورم، نرخ بهره و وقوع بحران های جهانی خواهید داشت.

برای یادگیری و سرمایه گذاری در امن ترین بازار مالی و کسب یک سود مطمئن و کم ریسک همراه ما باشید.

همین الان در وبینار ثبت نام کن!

با کلیک روی دکمه زیر وارد صفحه وبینار شو و ثبت نام کن

هزینه وبینار:

500 هزارتومان

زمان برگذاری:

پنج‌شنبه 24 آذر 1401

مشاور اقتصادی

دکتر فرشاد بهابادی

خرید ویدئو وبینار

نرسیدی تو وینار شرکت کنی عیبی نداره میتونی از رطیق لینک زیر ویدئوش رو تهیه کنی

درخواست تماس

اطلاع از جدیدترین وبینارها

ورکشاپ تخصصی

آموزش سواد مالی مدیران