مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان

درباره ما

خدمات مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان

مجموعه‌ای در زمینه شناسایی ریسک‌های ژئوپلیتیک و مشاوره در مباحث اقتصادی و سرمایه‌گذاری است که ریسک‌ها را ارزیابی و فرصت‌ها را برای سرمایه‌گذاران، سیاست‌گذاران و صاحبان کسب‌وکارها به وجود می‌آورد. این مجموعه متشکل از دو شرکت (مؤسسه هوشمند تدبیر و شرکت رویکرد تدبیر ایرانیان) است که فعالیت خود را از سال 1382 آغاز و اکنون نزدیک به دو دهه است که افتخار همکاری با ده‌ها شرکت ایرانی و شخصیت‌های حقیقی موفق را در کارنامه خود دارد. تیم این مرکز متشکل از کارشناسان امور اقتصادی، مالی و سرمایه‌گذاری، علوم سیاسی، ژئوپلیتیک، دیپلمات‌های سابق و کارشناسان منطقه‌ای هستند که در تلاش‌اند با شناسایی و ارزیابی ریسک‌ها، فرصت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری مناسب برای مشتریان خود فراهم آورند.

خدمات مشاوره در زمینه تشکیل سبدهای سرمایه‌گذاری

خدمات مشاوره مدیریت مالی

خدمات ریسک سنجی و پیاده‌سازی سیستم یکپارچه ریسک

خدمات مشاوره‌ای در زمینه مدیریت ثروت

خدمات منتورینگ اقتصادی

خدمات مشاوره در زمینه باز پرداخت بدهی

خدمات مشاوره حقوقی و داوری در زمینه سرمایه‌گذاری و اقتصادی

خدمات مشاوره اقتصادی در زمینه مهاجرت

خدمات مشاوره اقتصادی و سرمایه‌گذاری در زمینه توسعه کسب‌وکار

درباره مدیر مرکز

دکتر فرشاد بهابادی

استراتژیست در حوزه ریسک‌های ژئوپلیتیک و مشاور مالی و اقتصادی که بیش از 15 سال است که به‌صورت حرفه‌ای در حوزه مشاوره اقتصادی، مالی و سرمایه‌گذاری فعالیت دارد و بیشتر دوران حرفه‌ای خود را با افراد ثروتمند و صاحبان کسب‌وکارهای بنام گذرانده است.

فرشاد بهابادی کارشناسی خود را در رشته حسابداری و کارشناسی ارشد و دکترا خود را در رشته ژئوپلیتیک به پایان رسانده و ده‌ها مقاله در زمینه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های کسب‌وکار، اقتصاد و ژئوپلیتیک منتشر کرده است. همچنین 3 کتاب: رضایت مشتری یعنی چه (سال 1385) راز پرواز نام‌های تجاری (1388) و رزفر (1393) را تاکنون تألیف نموده‌اند.

دکتر فرشاد بهابادی پایه‌گذار دو جشنواره ملی: جشنواره قهرمانان صنعت ایران (1384) و جشنواره انتخاب یک‌صد برند برتر ایران (1390) است.

همچنین ایشان پایه‌گذار مفهوم ارزش‌گذاری برند یا دارایی‌های نامشهود در اقتصاد و سیستم بانکی ایران هستند که ارزش‌گذاری دو برند استقلال و پرسپولیس را انجام داده‌اند.

دکتر فرشاد بهابادی در حال حاضر به‌صورت حرفه‌ای خدمات مدیریت ریسک سنجی و مشاوره مالی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری را در ایران، امارات، انگلستان و آلمان ارائه می‌نمایند.

با ما در ارتباط باشید

تلفن

02188721921
02188482203

آدرس

تهران، سید جمال الدین اسد آبادی، خیابان31،آماج پلاک17، واحد5

ایمیل

info@moshaverr.com
iranianecocenter@gmail.com