استراتژی CSP

همه ما به ابزارها و برنامه های جدید و به روز شده در سرمایه گذاری نیاز داریم. درشرایط امروز دیگه فقط با یک استراتژی و گرفتن سیگنالها نمی شود سبد سرمایه گذاری را مدیریت کرد. ما در مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان یکی از جدیدترین روشهای سرمایه گذاری در ایران را پایه ریزی کرده ایم. این روش مدیریت و رصد پول هوشمند در بازارهای مالی و پیدا کردن فرصتهای مناسب جهت ورود ویا خروج از آنها است.

CASH SMART PLANING حلقه گمشده شما در سرمایه گذاری است.

در قلب استراتژی ما یک چارچوب جامع نهفته است که تجزیه و تحلیل های پیشرفته را با نظارت زمان واقعی بر جریان های پول هوشمند ترکیب می کند. با ردیابی دقیق تحرکات سرمایه گذاران نهادی، صندوق های تامینی، صندوق های حقوقی ، حرکت پول مشکوک در بازار و سایر بازیگران کلیدی بازار، نقاط ورود استراتژیک در فرصت ها  را شناسایی می کنیم که پتانسیل سود را به حداکثرمی رساند. در واقع ما در موج دوم ورود پول هوشمند وارد بازار خواهیم شد و در زمان خروج نیز در موج چهارم از آن خارج می شویم.

برخی از مهمترین ویژگی های برنامه ریزی هوشمندانه پول عبارتند از:

آموزش :

ما حدایقل به صورت حرفه ای 5 ساعت آموزش مستقیم به شما میدهیم تا شما را  با جزییات بیشتری از این استراتژی اشنا کنیم. این آموزش ها بعدا در قالب انتشار ویدیو و محتوا جدید هر ماه در اختیار شما قرار می گیرد تا سواد مالی شما  افزایش یابد.

راهنمای سرمایه‌گذاری متناسب:

تیم ما توصیه‌های شخصی‌سازی‌شده با اهداف مالی و تحمل ریسک شما را ارائه می‌کند و از یک رویکرد سفارشی برای مدیریت ثروت اطمینان می‌دهد..

 نظارت بر بازار :

با ابزارهای نظارتی ما در زمان واقعی از تورم جلوتر بمانید این استراتژی به شما امکان می دهد از روندهای بازارهای نوظهور و تغییرات در احساسات پول هوشمند سرمایه ، زودتر از دیگران با خبر شوید..

استراتژی‌های خروج بر اساس داده‌ها:

ما از استراتژی‌های خروج مبتنی بر داده برای بهینه‌سازی بازده سرمایه‌گذاری شما استفاده می‌کنیم، از موقعیت‌های سرمایه گذاری خارج می‌شویم تا سود کسب شده را محافظت و خطرات را کاهش دهیم.

چیدمان سبد اختصاصی:

تیم مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان بر اساس میزان سرمایه و ریسک شما سبد پیشنهادی تخصصی به شما ارایه میدهید. این سبد هر ماه مورد ارزیابی و پشتیبانی قرار میگرد تا میزان انحراف و یا پیشرفت آن مشخص شود . مشاوران ما بصورت دایمی با شما در ارتباط خواهند بود تا پشتیبانی های لازم را برایتان فراهم آورند.

 صرفه جویی در زمان:

اگر بخواهیم کل زمان صرف شده شما را برای یکسال بر اساس این روش محاسبه کنیم حداکثر 10 ساعت خواهد بود که 5 ساعت آن اموزش است و 5 ساعت بعدی خرید و فروش شما خواهد بود . در واقع بر اساس این استراتژی در وقت شما صرفه جویی بعمل خواهد آمد و شما را به خواندن و تحلیل بازارهای مالی بی نیاز میکند. تیم ما بصورت ماهانه بولتن های تحلیلی تخصصی برایتان تهیه و ارسال میکند.

 سود سازی بیشتر از تورم:

شعار ما در استراتژی برنامه ریزی هوشمندانه پول سود سازی بیشتر از تورم است:

X+9%  ” یعنی 9 درصد بالاتر از تورم”

این ویژگی ممتاز طی سالیان گذشته بارها و بارها توسط تیم حرفه مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان اجرا شده و بازدهی آن مورد محاسبه قرار گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص همین الان با مشاوران ما تماس بگیرید.