مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان

وبینارهای مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان

جامع ترین دوره فارکس و بازارهای مالی بین المللی

اگر تا به حال در بازار مالی‌ای فعالیت نداشته اید یا حتی تا اواسط راه را رفته اید و دوباره ادامه نداده اید یا اگر در بازار فعال بوده اید و نتوانسته اید که به یک روال سوددهی مستمر برسید. این دوره برای شما بسیار مناسب است.

در بازار های مالی اکثر افراد بعد از ضررهای فراوان این بازار را رها می کنند این در حالی است که اگر آموزش را درست بیاموزند و رفتار منطقی در بازار داشته باشند می توانند بهترین راندمان را از این بازار کسب نمایند.

 

مشاور اقتصادی کیست؟

در این وبینار از اهمیت داشتن یک مشاور اقتصادی خوب و موارد و نکات مهم در انتخاب یک مشاور اقتصادی صحبت می‌شود.

این وبینار مناسب تمامی افراد در تمامی حوزه‌ها می‌باشد برای ثبت نام در وبینار روی لینک زیر کلیک کنید.

وبینار ابزارهای نوین معامله گری در طلا

این وبینار تخصصی شامل تمام نکات و موضوعات طلای داخلی اعم از بازار مشتقه، گواهی سکه، حباب سکه و…. می شود.

این وبینار برای تمام افراد از مبتدی تا پیشرفته که به طلا و ترید طلای داخلی علاقمند هستند توصیه می گردد.

سواد مالی طلا

وبینار تخصصی سواد مالی طلا شامل: معرفی و آشنایی با عوامل تاثیر گذار بر طلا، معیارها و واحدهای اندازه گیری و روش های نوین معامله گری در طلا می باشد.

وبینار توسط مهندس موسوی تحلیلگر ارشد مرکز مشاوره اقتصادی ایرانیان برگزار می شود.

وبینار سنجش سلامت مالی

برنامه ریزی مالی یکی از ابزارهای سواد مالی است که به ما کمک می کند تا نیازهای مالی فعلی و اهداف بلند مدت خود را برآورده کنیم. مدیریت واقعی سبد سرمایه گذاری با برنامه ریزی مالی آغاز می شود.

برنامه مالی که براساس فاکتورهای ریسک و شخصیت شناسی شکل گرفته و منعکس کننده سفر زندگی شخصی و کاری است.

بسیاری از افراد بدون شناخت درجه ریسک خود و سواد مالی کافی وارد فرصتی می شوند که نه تنها منجر به از دست دادن سرمایه ها می شود بلکه صدمات روحی، عاطفی و خانوادگی جبران ناپذیری را در این راه متحمل می شوند.

این وبینار در جهت معرفی نظام سنجش سلامت مالی افراد طراحی شده است.

چگونه در طلا سرمایه گذاری کنیم؟

شاید با خود تصور کنید منظور از معامله گری در طلا، خرید و فروش فیزیکی آن است! یا این که برای سرمایه گذاری در طلا نیاز به یادگیری روش های پیچیده ای دارید! و یا شاید فکر می کنید که با سرمایه ای اندک، امکان سرمایه گذاری در طلا برای شما وجود ندارد!

ابزارهای نوین معامله گری در طلا، بازارهایی معتبر و مطابق با قوانین کشورمان را معرفی خواهد کرد که به راحتی و بدون نیاز به خرید فیزیکی، حمل و نقل و شرایط سخت نگهداری و یا حتی دوره های آموزشی طولانی و پرهزینه، بتوانید با قیمتی مشخص، کارمزدی پایین، عدم نگرانی بابت امنیت نگهداری آن در منزل، اطمینان کامل از قانونی و معتبر بودن آن و توانایی سرمایه گذاری با هر مبلغی، امکان خرید و فروش و بهره مندی از سود معامله گری در طلا را پیدا کنید.

بازارهای مالی همچون بورس و ارزهای دیجیتال در کنار سودهای جذاب می توانند ضررهای سنگینی هم به معامله گران وارد کنند. اما بازار طلا و سرمایه گذاری در آن هرگز ضررهای بزرگی را به سرمایه گذاران وارد نکرده است. چه در شرایط رکود چه در شرایط تورمی، چه بحران و تحریم و حتی پس از توافقات بین المللی. شما برای سرمایه گذاری در طلا نیاز به شناخت عوامل مهم تاثیرگذار بر آن، همچون ارزش دلار،قیمت نفت، نرخ تورم، نرخ بهره و وقوع بحران های جهانی خواهید داشت.

برای یادگیری و سرمایه گذاری در امن ترین بازار مالی و کسب یک سود مطمئن و کم ریسک همراه ما باشید.

 

هوش مالی چیست؟

یکی از مهم ترین و پر چالش ترین موضوع های ذهنی افراد پاسخ به این سوال است که چگونه می توانیم در آمد یا ثروت بیشتری کسب کنیم؟ سخت کوشی با هوشمند کار کردن متفاوت است، اینکه در حال حاضر بتوانیم هوشمندانه کار کنیم و از فرصت های سرمایه گذاری پیش رویمان بهره بهتری را ببریم نیاز به کسب مهارت در زمینه هوش مالی دارد. سیستم آموزشی ما در تمامی مقاطع تحصیلی هیچ آموزشی در زمینه هوش مالی ارائه نمی دهد و تنها کسب تجربه و آموختن از اطرافیانمان می تواند ضریب هوش مالی افراد را بالا ببرد. این در حالی است که هوش مالی 13% ذاتی و 87% اکتسابی است یعنی، با کسب مهارت و دانش قابل افزایش می باشد.

سواد مالی چیست؟

یکی از مهم ترین و پر چالش ترین موضوع های ذهنی افراد پاسخ به این سوال است که چگونه می توانیم در آمد یا ثروت بیشتری کسب کنیم؟

بالا بردن سواد مالی کمک می کند تا ما با بینش درست و منطقی با مسائل مالی مان برخورد داشته باشیم. بهترین و منطقی ترین پاسخ به مباحث مالی نیاز به داشتن سواد مالی دارد. ما در این سمینار آموزش درست و منطقی سواد مالی را خواهیم داشت.